27 січня 2021 року під стінами Міндовкілля відбувся санкціонований мітинг

Дорогі друзі!

27 січня 2021 року під стінами Міндовкілля відбувся санкціонований мітинг, організований Всеукраїнської громадською організацією «Кінологічна Спілка України», на якому було заявлено ряд вимог щодо подальшого розвитку мисливського собаківництва України з врахуванням досвіду країн Європейського Союзу та прагнення України до Євроінтеграції.

Вимоги підписали особисто близько тисячі власників мисливських собак – членів Кінологічної Спілки України.

Ці вимоги були зареєстровані та передані до канцелярії Міндовкілля.

Під час мітингу відбувся конструктивний діалог оргкомітету від Кінологічної Спілку України та Заступником Міністра Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України паном Краснолуцьким О.В. і Начальником Управління Мисливського господарства та полювання Державної агенції лісових ресурсів України паном Шереметом І.М.

Як результат, пан Краснолуцький О.В. особисто повідомив, що Наказ №209, який обмежував строки підготовки та проведення кваліфікації мисливських собак для участі у Чемпіонатах Світу та Європи МКФ, скасовано, а щодо інших наших вимог, вони також будуть розглянуті посадовцями.

Цей мітинг став поштовхом до конструктивного діалогу та взаєморозуміння з владою та надав новий вектор розвитку мисливського собаківництва України на довгострокову перспективу з врахуванням досвіду країн Європейського Союзу.

КСУ висловлює свою щиру вдячність усім небайдужим, хто підписав вимоги, організаторам та безпосереднім учасникам та усім, хто підтримував нас.

Оніщенко Г.Г.,

Президент КСУ

Напишите нам письмо

Щенка (до 4 мес) -Puppy (under 4 months)
Взрослую подготовленную собаку - Adult trained dog
Девочку - Girl
Мальчика - Boy